VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Icons
pt: Ícones

en: Question
pt: Pergunta

en: Good
pt: Bom

en: Vote
pt: Votar

en: Display options
pt: Mostrar opções

en: Method
pt: Método

en: bottom
pt: embaixo

en: top
pt: topo

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: CSS classes
pt: Classes CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Buttons
pt: Botões

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Your vote has been deleted.
pt: Seu voto foi apagado.

en: Neutral
pt: Neutra

en: Entity types
pt: Tipos de entidade

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
