VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Question
sq: Pyetja

en: Vote
sq: Voto

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
