VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icons
ta: குறுபடங்கள்

en: Question
ta: கேள்வி

en: Good
ta: நல்லது

en: Vote
ta: வாக்கு

en: Method
ta: முறை

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
