VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Icons
tr: İkonlar

en: Question
tr: Soru

en: Good
tr: İyi

en: Vote
tr: Oy ver

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Method
tr: Yöntem

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Your vote has been deleted.
tr: Oyunuz silindi.

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
