VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: ID
vi: Mã

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Good
vi: Tốt

en: Vote
vi: Bình chọn

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Method
vi: Phương thức

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Draw
vi: Vẽ

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Your vote has been deleted.
vi: Phiếu của bạn đã được xóa.

en: auto
vi: tđộng
