VOTE! (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
