VOTE! (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Good
bo: བཟང

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
