VOTE! (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Icons
es: Iconos

en: Question
es: Pregunta

en: Good
es: Bueno

en: Vote
es: Votar

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Method
es: Método

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Buttons
es: Botones

en: Language code
es: Código de idioma

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Your vote has been deleted.
es: Su voto ha sido eliminado

en: Highlight color
es: Resaltar el color

en: Entity types
es: Tipos de entidad

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
