VOTE! (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Icons
fr: Icônes

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Good
fr: Bien

en: Vote
fr: Voter

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Method
fr: Méthode

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Buttons
fr: Boutons

en: Draw
fr: Match nul

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Machine name
fr: Nom système

en: Bad
fr: Mauvais

en: Your vote has been deleted.
fr: Votre vote a été supprimé.

en: Neutral
fr: Neutre

en: Request method
fr: Méthode de la requête

en: API settings
fr: Paramètres de l'API

en: Highlight color
fr: Couleur de surbrillance

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: Vote type
fr: Type de vote
