VOTE! (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Icons
ja: アイコン

en: Question
ja: 質問

en: Good
ja: 良い

en: Vote
ja: 投票

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Method
ja: メソッド

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Buttons
ja: ボタン

en: Language code
ja: 言語コード

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Bad
ja: 弱い

en: Your vote has been deleted.
ja: 投票は削除されました。

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
