VOTE! (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
