VOTE! (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Icons
ru: Иконки

en: Question
ru: Вопрос

en: Good
ru: Хорошо

en: Vote
ru: Голосовать

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Method
ru: Метод

en: bottom
ru: снизу

en: top
ru: сверху

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Your vote has been deleted.
ru: Ваш голос удалён

en: Neutral
ru: Нейтральный

en: API settings
ru: Параметры API

en: Highlight color
ru: Цвет подсветки

en: Entity types
ru: Типы сущностей
