VOTE! (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Icons
sk: Ikony

en: Question
sk: Otázka

en: Good
sk: Dobré

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Method
sk: Metóda

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity types
sk: Typy entít

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
