VOTE! (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Good
sr: Добро

en: Language code
sr: Кȏд језика
