VOTE! (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Good
te: మంచి

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
