VOTE! (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Question
lt: Klausimas

en: Good
lt: Gerai

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Method
lt: Būdas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity
lt: Esybė

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Your vote has been deleted.
lt: Jūsų balsas pašalintas.

en: Neutral
lt: Neutralus
