VOTE! (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Question
ne: प्रश्न

en: Good
ne: राम्रो

en: Vote
ne: मतदान

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम
