VOTE! (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Settings
af: Verstellings

en: Question
af: Vraag

en: Vote
af: Stem

en: Method
af: Metode

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Language code
af: Taalkode
