VOTE! (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Question
ast: Entruga

en: Good
ast: Bonu

en: Method
ast: Métodu
