VOTE! (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Icons
cs: Ikony

en: Question
cs: Otázka

en: Good
cs: Dobré

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Method
cs: Metoda

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Your vote has been deleted.
cs: Váš hlas byl smazán.

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Entity types
cs: Typy entit

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
