VOTE! (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Language code
kk: Тілдің коды
