VOTE! (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Vote
kn: ಮತ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
