VOTE! (1.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Question
mr: प्रश्न

en: Good
mr: चांगला

en: Vote
mr: मत

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
