VOTE! (1.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Question
ms: Soalan

en: Good
ms: Baik

en: Vote
ms: Undi

en: Method
ms: Kaedah

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Your vote has been deleted.
ms: Undi anda telah dipadamkan.
