VOTE! (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Question
bg: Въпрос

en: Vote
bg: глас

en: Language code
bg: Код на език

en: Your vote has been deleted.
bg: Гласът беше изтрит
