VOTE! (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Icons
da: Ikoner

en: Question
da: Spørgsmål

en: Good
da: God

en: Vote
da: Stem

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Method
da: Metode

en: bottom
da: bund

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Buttons
da: Knapper

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: Your vote has been deleted.
da: Din bedømmelse er blevet slettet.

en: Entity types
da: Enheds typer
