VOTE! (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Icons
hu: Ikonok

en: ID
hu: Azonosító

en: Question
hu: Kérdés

en: Good
hu: Jó

en: Vote
hu: Szavazat

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Method
hu: Mód

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Entity
hu: Entitás

en: Buttons
hu: Gombok

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Bad
hu: Gyenge

en: Your vote has been deleted.
hu: A korábbi szavazat törlése megtörtént.

en: Neutral
hu: semleges

en: Highlight color
hu: Kiemelés szine

en: Entity types
hu: Entitástípusok
