VOTE! (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Icons
it: Icone

en: Question
it: Domanda

en: Good
it: Buono

en: Vote
it: Vota

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Method
it: Metodo

en: CSS classes
it: classi CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Entity
it: Entità

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Neutral
it: Neutrale

en: Highlight color
it: Evidenzia il colore

en: Entity types
it: Tipi di entità
