VOTE! (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Question
th: คำถาม

en: Good
th: ดี

en: Vote
th: โหวต

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
