VOTE! (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Good
ug: ياخشى

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Language code
ug: تىل كودى
