VOTE! (1.0.0-beta5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: Good
bn: ভাল

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
