VOTE! (1.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Icons
eu: Ikonoak

en: ID
eu: IDa

en: Question
eu: Galdera

en: Good
eu: Ona

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Method
eu: Metodoa

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Entity
eu: Entitatea

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Bad
eu: Gaizki

en: Your vote has been deleted.
eu: Zure botoa ezabatu da.
