VOTE! (1.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Vote
gu: મત

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
