VOTE! (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Icons
he: אייקונים

en: Question
he: שאלה

en: Good
he: טוב

en: Vote
he: הצבע

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Method
he: שיטה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Entity
he: יישות

en: Buttons
he: כפתורים

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Your vote has been deleted.
he: הצבעתך נמחקה

en: Neutral
he: ניטראלי
