VOTE! (1.0.0-beta5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Question
hy: Հարց

en: Good
hy: Լավ

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
