VOTE! (1.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Question
mn: Асуулт

en: Good
mn: Сайн

en: Vote
mn: Санал

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
