VOTE! (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Good
oc: Plan

en: Vote
oc: Votar

en: Method
oc: Metòde

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Entity
oc: Entitat

en: Buttons
oc: Botons

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Machine name
oc: Nom sistèma
