VOTE! (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Question
sl: Vprašanje

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Vote
sl: 1 glas

en: Method
sl: Metoda

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime
