VOTE! (1.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Icons
uk: Піктограми

en: Question
uk: Питання

en: Good
uk: Добре

en: Vote
uk: Голосувати

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Method
uk: Спосіб

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Detailed
uk: Детально

en: Entity
uk: Сутність

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Draw
uk: Роздати

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Bad
uk: Погана

en: Your vote has been deleted.
uk: Ваш голос був видалений

en: Neutral
uk: Середня

en: Request method
uk: Метод запиту

en: API settings
uk: Налаштування API

en: auto
uk: автоматичний

en: Highlight color
uk: Колір виділення

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
