VOTE! (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Question
be: Пытанне

en: Good
be: Добры

en: Vote
be: Голас

en: Method
be: Метад

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Entity
be: Сутнасць

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва
