VOTE! (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Question
bs: Pitanje

en: Vote
bs: Glas
