VOTE! (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: Method
cy: Dull

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Your vote has been deleted.
cy: Mae eich pleidlais wedi ei ddileu.
