VOTE! (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
