VOTE! (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Question
el: Ερώτηση

en: Good
el: Καλό

en: Vote
el: Ψήφος

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Method
el: Μέθοδος

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Entity
el: Οντότητα

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Your vote has been deleted.
el: Η ψήφος σας έχει διαγραφεί.
