VOTE! (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Question
fa: سوال

en: Good
fa: خوب

en: Vote
fa: رای

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Method
fa: روش

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Entity
fa: عنصر

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی
