VOTE! (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icons
gl: Iconas

en: Question
gl: Pregunta

en: Good
gl: Bo

en: Vote
gl: Votar

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Method
gl: Método

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Entity
gl: Entidade

en: Buttons
gl: Botóns

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Your vote has been deleted.
gl: Borrouse o seu voto.
