VOTE! (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Question
jv: Pitakonan

en: Good
jv: Apik

en: Vote
jv: Pilih

en: Method
jv: Metode

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
