VOTE! (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Icons
lv: Ikonas

en: Question
lv: Jautājums

en: Good
lv: Labs

en: Vote
lv: Balsot

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Method
lv: Veids

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Entity
lv: Entītija

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Your vote has been deleted.
lv: Tavs balsojums ir izdzēsts...
