VOTE! (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
