VOTE! (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Good
pt: Bom

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Method
pt: Método

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Entity
pt: Entidade

en: Buttons
pt: Botões

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Machine name
pt: Nome de máquina
